Touch To CALL
HEXA ROOF GARDEN
+982128424547

متخصصین گیاه شناسی
و گیاه پزشکی

رسیدگی به گیاهان روف گاردن توسط افراد مجرب، نه تنها رشد پایدار گیاهان را به همراه خواهد داشت، بلکه موجب افزایش طراوت، شادابی و عمر روف گاردن در طول زمان خواهد شد. در این زمینه شرکت HRG افتخار همکاری با یکی از مجرب ترین تولیدکنندگان گل و گیاه در ایران را دارد.

شرکت پارس فلور از سال 1385 شروع به فعالیت نموده و هم اکنون بزرگ ترین موسسه تولید گل و گیاه در خاور میانه می باشد که با نود هزار متر مربع سطح زیر کشت، علاوه بر تامین بخش مهمی از نیاز داخلی کشور، سابقه صادرات به کشور انگلستان، روسیه و هلند را دارا می باشد. شرکت پارس فلور در سال 1393 و 1394 از طرف جهاد کشاورزی به عنوان تولید کننده برتر شناخته و معرفی گردید.

ایجاد بزرگ ترین کلکسیون رز باغچه ای با بیش از 1200 گونه رز باغچه ای و همچنین اقدام به تولید پایه های پیوندی و رز شاخه بریده (تاپ کرافت)، تحت لیسانس شرکت Kordes Rosen آلمان، از فعالیت های دیگر این شرکت می باشد.این شرکت همواره از پشتیبانی های فنی و آموزشی برای نیروهای متخصص خود توسط شرکای اروپایی خود برخوردار می باشد.

در باغ بام های ساخته شده توسط این مجموعه از گل ها و گیاهان کمیاب استفاده می شود، از طرفی نگهداری و زنده نگه داشتن یک روف گاردن با گل های زینتی وارداتی بدون داشتن تخصص، منجر به آسیب های جبران ناپذیر به گیاهان خواهد شد.

در این راستا شرکت HRG در خدمات خود پشتیبانی همیشگی را توسط متخصصین گیاه شناس و گیاه پزشک به مشتریان خود ارائه خواهد کرد. این پشتیبانی شامل بازدید های دوره ای، تنظیم و نظارت بر آبیاری صحیح و هوشمند، تقویت هر گیاه با کود مخصوص خود و حرص های دوره ای می باشد.

می خواهید بیشتر بدانید؟

هر سوالی در زمینه روف گاردن، برآورد هزینه یا مدیریت گیاهان دارید از ما بپرسید

تماس با ما